thumb

Nic nového na čele. Liberečtí volejbalisté udrželi náskok pěti bodů (idnes.cz)

12. 1. 2013

Liberecká Dukla zvítězila ve Zlíně 3:1, stejně jako Jihočeši v Ostravě. Tam ale vyhráli první set domácí hráči a favorizovaní hosté museli otáčet nepříznivý stav. Zbytek zápasu se už ale nesl v jednoznačné režii volejbalistů Jihostroje.

Ve Zlíně naproti tomu ovládla první i druhý set liberecká Dukla, jenže domácí se zvedli a dovedli utkání až do dramatické koncovky čtvrté sady.

Potom se ale na podání postavil Hýský a jeho tři servisy zápas rozhodly.

Liberecký kouč Nekola zatím nepostavil kanadskou posilu Kaminského, který by měl na bloku zastoupit zraněného Beera.

Příbram přehrála poslední Ústí nad Labem hladce 3:0. Domácí byli mnohem dynamičtější, zejména v druhém setu se navíc projevila kvalita jejich servisu.

ČZU Praha porazila nováčka ze Starého Města také 3:0 a posunula se na páté místo za Zlín. Odolena Voda hrála popáté ze sedmi posledních kol tie-break, ale počtvrté ho nezvládla a podlehla Havířovu 2:3.