thumb

Liberec v úvodním duelu druhého kola Poháru CEV nezískal ani set (idnes.cz)

4. 12. 2013

"V prvním setu jsme začali nervózně a udělali pět šest nevynucených chyb, které udělaly rozdíl v setu. Pak už to bylo vyrovnané utkání. Bojovali jsme o každý míč, ale domácí byli důraznější na útoku," řekl pro ČTK liberecký trenér Michal Nekola. Nižnij Novgorod je nováčkem evropských pohárů, k jeho největším hvězdám patří finský nahrávač Esko, srbský smečař Nikič nebo současní či bývalí ruští reprezentanti Pavlov, Ostapenko, Abramov a Kulešov. Pohár CEV volejbalistů 2. kolo, úvodní zápas: Nižnij Novgorod - Dukla Liberec 3:0 (19, 22, 22) Rozhodčí: Harizanov (Bul.), Ilhan (Tur.). Čas: 75 min. Diváci: 1 500. Sestava Liberce: Janouch, Hadrava, Hýský, Správka, Zajíček, Beer, libero Kopáček - Vencovský, Burrow.